تواضع، خصلت مهم نامزد ورود به پاستور

تواضع، خصلت مهم نامزد ورود به پاستور

موسی غضنفرآبادی، نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید به فردی رای داد که بارزترین ویژگی اخلاقی اش، تواضع باشد، گفت: رییس جمهوری متواضع می تواند مانع از تخریب های هدفمندی شود که از ناحیه دشمنان داخلی و خارجی به نظام وارد می شود.

به گزارش سی تی مگ، به نقل از «راهبرد معاصر»؛ شهید آیت الله رییسی، رییس جمهور محبوب و مغتنم کشورمان به اعتراف نزدیکان و اصحاب خرد، فردی خاضع و بسیار متواضع بود. هر زمان ملاقاتی داشت، خودش بی صبرانه منتظر دیدار بود که این را می توان در خاطره سفرش به مسکو و سپس تعجیل در سفر استانی به البرز پس از ورود به کشور دریافت.

بی تردید چنین روحیه ای در کمتر رییس جمهوری دیده می شود. حال مردم با ذهنی پر از خاطرات شیرینی از شخصیت متواضع رییس جمهور مردمی و انقلابی و شهیدشان کارنامه و برنامه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را مرور می کنند تا بتوانند شخصیتی همچون شهید آیت الله رییسی را با ویژگی هایی همچون تواضع، انقلابی بودن و خستگی ناپذیر بدن انتخاب کنند.

شهید آیت الله رییسی در سه سالی که رییس دولت بود، با کار و حضور در صحنه ها توانست بخش قابل توجهی از تخریب ها و هجمه ها علیه جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرد

موسی غضنفرآبادی، نماینده مجلس شورای اسلامی درباره مهم ترین شاخص ها و ویژگی های رییس جمهور منتخب مردم که باید در نامزدهای انتخاباتی تبلور داشته باشد، به «راهبرد معاصر» گفت: باید از شهید آیت الله رییسی، رییس دولت سیزدهم یاد کنیم که به خواست خداوند متعال در راه خدمتگزاری به مردم به فیض شهادت نایل آمدند. به دلیل اینکه داغ چنین شخصیت تراز انقلاب اسلامی در قامت رییس جمهور همچنان تازه است، کار انتخاب رییس جمهوری چنین کارآمد به مراتب سخت می نماید.

وی افزود: رییس جمهور شهید آیت الله رییسی الگوهای مدیریتی و شاخصه های رفتاری بسیار خوبی را به یادگار گذاشتند که راه را برای انتخاب اصلح ساده تر می کند. ، بنابراین باید به دنبال رییس جمهوری بود که بتواند راه شهید رییسی را ادامه دهد و آن را تکمیل کند.

وی با تاکید بر اینکه رییس دولت چهاردهم باید ادامه دهنده راه رییس جمهور شهید و دارنده همان ویژگی های مدیریتی باشد، عنوان کرد: به دلیل اینکه شهید رییسی در تراز انقلاب اسلامی بود، تعریف جدیدی از خدمتگزاری ارایه کرد. تعریف ارایه شده از سوی شهید رییسی در مقام و جایگاه رییس جمهور به حدی قابل توجه است که دیگر به جز آن شاخص ها نمی توان به سراغ ویژگی های دیگری رفت؛ بنابراین ویژگی های مدیریتی وی باید مانند آینه پیش چشمان مردم باشد تا رییس جمهوری خادم و خاضع نسبت به ملت انتخاب کنند.

غصنفرآبادی با بیان اینکه مهم ترین شاخصه رییس جمهور آینده کار اجرایی است، گفت: رییس جمهور منتخب باید علاوه بر شناخت کامل معضلات و مشکلات کشور، با مردم وقت گذرانده باشد و میان مردم شبیه به یکی از اعضای خانواده که دلسوز است، رفتار کند.

بسیاری از مسیولان شبانه روز برای خدمت به مردم تلاش می کنند، ولی شهید آیت الله رییسی این موضوع را در عمل به منصه ظهور رساند

وی تصریح کرد: رییس جمهور منتخب باید دانا و اهل مشورت باشد. مردم باید به فردی رای دهند که بارزترین خصیصه اخلاقی اش، تواضع باشد. اگر چنین فردی به وسیله مردم به پاستور برود، می تواند مانع تخریب های هدفمندی شود که از ناحیه دشمنان داخلی و خارجی به نظام وارد می شود.

غضنفرآبادی افزود: شهید آیت الله رییسی در سه سالی که رییس دولت بود، با کار و حضور در صحنه ها توانست بخش قابل توجهی از تخریب ها و هجمه ها علیه جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرد، لذا مردم باید به این ویژگی ها توجه کنند.

رییس سابق دادگاه های انقلاب تهران یادآور شد: با وجود اینکه دشمنان تریبون های متعددی در خارج از کشور در اختیار دارند و دایم مسیولان کشور را به اتهامات واهی متهم می کنند، شاهد بودیم رییس جمهور مردمی توانست اعتماد مردم را به مسیولان احیا کند که حضور باشکوه مردم در تشییع پیکر رییس جمهور شهید و سایر شهدای خدمت گواهی بر این مدعاست.

وی گفت: مردم باید به رییس جمهوری مانند شهید رییسی رای دهند که پست ریاست جمهوری را نه برای مقام و ایجاد اشتغال برای دوست و آشنا، بلکه تنها برای خدمت به مردم قبول کرد و به همین نیت وارد صحنه رقابت ریاست جمهوری شد تا با عملکردی صحیح حیثیت خدشه وارد شده به مسیولان که نتیجه عملکرد ضعیف دولت گذشته بود، احیا کند.

غضنفرآبادی گفت: بسیاری از مسیولان شبانه روز برای خدمت به مردم تلاش می کنند، ولی شهید آیت الله رییسی این موضوع را در عمل به منصه ظهور رساند و مردم خدمت خالصانه اش را باور کردند. شهید آیت الله رییسی توانست تخریب های دشمنان علیه روحانیت را خنثی کند. وی الگوی خوبی برای انتخاب رییس جمهور است، الگوی کار برای خدا و مردم که در شکل و شمایل شهید رییسی ظهور و بروز یافت.

پایان خبر سی تی مگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تواضع، خصلت مهم نامزد ورود به پاستور" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تواضع، خصلت مهم نامزد ورود به پاستور"، کلیک کنید.