تغییر ساعات کاری معابر پایتخت را خلوت کرده است

تغییر ساعات کاری معابر پایتخت را خلوت کرده است

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، از خلوتی معابر تهران نسبت به روزهای گذشته با تغییر در ساعات کاری ادارات خبر داد.

سرهنگ فیروز کشیر در گفت‌وگو با سی تی مگ، در تشریح وضعیت ترافیکی صبح امروز پایتخت گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها انجام شد؛ به نظر می رسد امروز ترافیک کم حجم تر از سایر روزها است.

وی با اشاره به محورهای غربی پایتخت افزود: در بزرگراه های شهید همت، شهید آبشناسان، حکیم، شیخ فضل الله نوری و یادگار امام (ره ) ترافیک نیمه سنگین است.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در بزرگراه های شرقی مانند شهید زین الدین ، شهید  بابایی و شهید سلیمانی نیز ترافیک پرحجم است.

وی افزود: همچنین در رصدها مشخص شد تعداد خودروها در بزرگراه های امام علی (ع)، شهید نواب صفوی و  آزادگان نسبت به روزهای گذشته کمتر است.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در اتوبان شهید چمران و خیابان های آزادی و جانبازان نیز ترافیک در حال حرکت و روان است.

کشیر گفت که با توجه به تغییر ساعات کاری ادارات ، شاهد ترافیک خلوت تری نسبت به روزهای قبل در سطح معابر شهر تهران هستیم و تنها در ساعات تعطیلی ادارات، ترافیک معابر پرحجم می شود.

پایان خبر سی تی مگ 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تغییر ساعات کاری معابر پایتخت را خلوت کرده است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تغییر ساعات کاری معابر پایتخت را خلوت کرده است"، کلیک کنید.