تغییرات عجیب در شورای فرهنگ عمومی 19 روز مانده به انتخابات!

سی تی مگ گزارش می دهد؛

تغییرات عجیب در شورای فرهنگ عمومی 19 روز مانده به انتخابات!

تغییرات گسترده در شورای فرهنگ عمومی کشور تنها سه هفته مانده تا انتخابات ریاست جمهوری در دوره چهاردهم، شایبه هایی را از جمله بی اعتنایی به بخشنامه محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری پدید آورده است.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری سی تی مگ، 12 خرداد ماه بود که محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری طی یک بخشنامه به تمامی دستگاه های اجرایی اعلام کرد؛ تا زمان استقرار دولت چهاردهم از هر گونه تغییر در ساختارهای سازمانی، جابه جایی نیروی انسانی و نقل و انتقال اموال دولتی، اعمال آیین نامه جدید، تغییر در تعرفه ها و عوارض و هرگونه اقدامات خارج از ضوابط و مقررات خودداری نمایند.

بر اساس این گزارش، خبرهای رسیده از شورای فرهنگ عمومی کشور اما حکایتی دیگر تنها 19 روز پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دارد، تغییرات گسترده در ترکیب مدیریتی این شورا در بخش دبیرخانه کارگروه مد و لباس به بهانه نبود بودجه در نوع خود جالب است!

تغییرات عجیب در شورای فرهنگ عمومی 19 روز مانده به انتخابات!

تغییرات در بخش آموزش و بین الملل و فجر انجام شده؛ مصداق این مطلب را می توان به تغییرات افرادی چون؛ قاسمیان( مسیول واجد اجرایی و نظارت و ارزیابی)، آشتیانی( مسیول واحد آموزش و مسیول واحد بین الملل)، بابایی( مشاور ارشد دبیر شورای فرهنگ عمومی و دبیر جشنواره دوازدهم مد و لباس فجر) دانست.

البته گفته شده قرار است، رضا یعقوبی مدیرکل شورای فرهنگ عمومی هم بزودی از سمت خود منفصل و به جای او ضیایی منصوب شود.

این تغییرات دبیر شورای فرهنگ عمومی پس از بخشنامه مسیول دولت بی توجهی به ابلاغیه های دولتی و مسیولین رده بالا محسوب می شود و به نوعی تخلف هم هست و به نظر می رسد محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رییس شورا و حتی سازمان بازرسی می توانند به این مساله ورود و رسیدگی داشته باشند. 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تغییرات عجیب در شورای فرهنگ عمومی 19 روز مانده به انتخابات!" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تغییرات عجیب در شورای فرهنگ عمومی 19 روز مانده به انتخابات!"، کلیک کنید.