تسهیلات نیم بهای سفر و شرایط استفاده – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

تسهیلات نیم بهای سفر و شرایط استفاده - خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی خبرگزاری سی تی مگ، امروزه خرید بلیط سفر از جمله بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار به صورت آنلاین و در زمان کوتاه با استفاده از اپلیکیشن هایی مانند تاپ فراهم شده است. تاپ یک سوپر اپلیکیشن مالی است که افراد علاوه بر دریافت خدماتی از جمله خرید شارژ و بسته اینترنت، پرداخت قبوض، کارت به کارت، پرداخت خلافی خودرو و غیره، بلیط سفر خود مانند بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس را نیز از آن خریداری کنید.

خبر خوب این است که بر اساس طرح جدید اپلیکیشن تاپ، افراد دارای معلولیت می توانند با نصف قیمت، بلیط سفر خود را به صورت آنلاین از این اپلیکیشن خریداری کنند.

طرح تسهیلات نیم بهای سفر برای معلولین چیست؟

بر اساس اعلام سازمان بهزیستی، افراد دارای معلولیت های شدید می توانند از امروز در اپلیکیشن تاپ، بلیط سفرهای برون شهری خود را با 50 درصد هزینه پایین تر و به صورت نیم بها خریداری کنند. به طور دقیق تر، در این باره، آقای صفاری فرد، مدیرکل دفتر پیشگیری از معلولیت ها و تلفیق اجتماعی سازمان بهزیستی کشور، از تداوم اجرای نیم بهاء شدن سفرهای برون شهریِ افراد دارای معلولیت شدید، در راستای قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت در سال جاری خبر داد. مشمولین طرح تسهیلات نیم بهای سفر، افراد 18 تا 47 ساله هستند. لازم به ذکر است که این طرح با همکاری بانک پارسیان و سوپر اپلیکیشن تاپ در حال اجرا است.

چگونه از طرح تسهیلات نیم بهای سفر برای معلولین استفاده کنیم؟

اگر به عنوان یک فرد دارای معلولیت قصد استفاده از طرح تسهیلات نیم بهای سفر در سوپر اپلیکیشن تاپ را دارید، نیاز است تا قبل از خرید بلیط سفر خود، مراحل مشخصی را طی کنید. این مراحل در بخش زیر بیان شده اند:

ثبت نام کلیه افراد توان یاب تحت پوشش سازمان بهزیستی در سامانه برخط

ارسال پیامک تایید هویت به افراد تحت پوشش (در صورت وجود شماره همراه)

انتخاب سرویس حمل ونقل مورد نظر توسط فرد توان یاب یا وابستگان او

ثبت نام فرد متقاضی خدمات گردشگری در سامانه بانک پارسیان

بررسی صحت اطلاعات وارد شده

پذیرش شرایط و قوانین استفاده از خدمات حمل ونقل ویژه افراد توان یاب

استفاده از طرح تسهیلات نیم بهای سفر برای معلولین در سوپر اپلیکیشن تاپ

پس از اینکه فعالیت های بیان شده در بخش قبلی را انجام دادید، برای خرید بلیط نیم بهای سفر وارد سوپر اپلیکیشن تاپ شوید و مراحل زیر را طی کنید:

1- انتخاب مبدا و مقصد سفر توسط فرد توان یاب و امکان جستجوی پرواز

2- نمایش تمام پروازهای موجود و انتخاب پرواز مورد نظر

3- انتخاب برچسب توان یاب هنگام انتخاب مسافرین، در صورت تایید ثبت نام

4- تشخیص و ارسال پیام خطا در صورت دارا نبودن و یا عدم ثبت نام افراد توان یاب

5- تایید نهایی در صورت دارا بودن شرایط و پذیرش قوانین

6- ورود به مرحله خرید نهایی و اعمال مبلغ تخفیف مخصوص افراد توان یاب

7- پرداخت مبلغ نیم بها و خرید بلیت

8- صدور بلیت به صورت برخط و ارسال در سامانه جهت بارگیری

درباره خدمات گردشگری سوپر اپلیکیشن تاپ

همانطور که گفته شد، تاپ یک سوپر اپلیکیشن مالی است که یکی از مهم ترین بخش های آن، خدمات گردشگری محسوب می شود. به بیان ساده تر در اپلیکیشن تاپ می توانید به راحتی و بدون نیاز به ایستادن در صف های طولانی، بلیط سفر داخلی و یا خارجی خود را در کسری از ثانیه خریداری کنید.

از سایر مزایای خدمات گردشگری سوپر اپلیکیشن تاپ نیز می توان به وجود بارکد در بلیط ها برای سهولت عبور از گیت ها و ذخیره بلیط در تلفن همراه شما و امکان بازیابی آن بدون نیاز به اینترنت اشاره کرد. در بخش زیر اصلی ترین خدمات گردشگری اپلیکیشن تاپ بررسی شده اند.

خرید بلیط سفر داخلی و خارجی

شما در سوپر اپلیکیشن تاپ، امکان خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی، بلیط اتوبوس و قطار را برای سفرهای برون شهری خود دارید. این فرایند خرید به صورت کاملاً آنلاین و در عرض چند دقیقه انجام می شود و هیچ نیازی به حضور فیزیکی شما در هیچ مرکزی نیست.

دریافت تسهیلات سفر

هم زمان با امکان خرید بلیط سفر در اپلیکیشن تاپ، شما امکان دریافت تسهیلات سفر را نیز از این اپلیکیشن دارید. به عنوان مثال تسهیلات خرید بلیط نیم بهای سفر برای معلولین، جانبازان و خانواده شهدا جز این دسته قرار می گیرند.

خرید تورهای مسافرتی

خدمات گردشگری تاپ تنها به خرید بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار منتهی نمی شود و در صورت نیاز، شما می توانید از این اپلیکیشن به طور کامل یک تور مسافرتی به صورت کاملاً آنلاین خریداری کنید و از سفر خود لذت ببرید.

تاپ جایگزینی برای صدها اپلیکیشن

استفاده از سوپر اپلیکیشن تاپ کاملاً رایگان است و برای دریافت خدمات گردشگری و تسهیلات در این اپلیکیشن، می توانید نسبت به دانلود اپلیکیشن تاپ از کافه بازار، گوگل پلی و سایت تاپ اقدام کنید و تمامی بلیط های سفر خود را از این اپلیکیشن تهیه کنید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری سی تی مگ در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تسهیلات نیم بهای سفر و شرایط استفاده – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تسهیلات نیم بهای سفر و شرایط استفاده – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.