تدوین ویژه برنامه های هفته ازدواج در کردستان – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

تدوین ویژه برنامه های هفته ازدواج در کردستان - خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سی تی مگ، مجید آوج شامگاه پنج شنبه در جلسه کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان استان ضمن تسلیت و بزرگداشت شهادت رییس جمهور و یارنش در خصوص نحوه اجرای برنامه های هفته ازدواج اظهار کرد: براساس مکاتبات انجام شده و هماهنگی های صورت گرفته با نهادهای مختلف به مناسبت هفته ازدواج که از 19 خرداد آغاز و تا 25 این ماه ادامه دارد، ویژه برنامه هایی متناسب با این شرایط برگزار می شود.

وی تصریح کرد: سالگرد ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) با عنوان هفته ازدواج نامگذاری شده است، و در کردستان برنامه های متنوعی از سوی معاونت امور جوانان برای زوج های جوان و ترویج ازدواج سهل و آسان در میان جوانان برنامه ریزی شده است.

آوج یاداور شد: یکی از این برنامه ها برگزاری کارگاه های آموزشی قبل و بعد از ازدواج برای زوج های جوان و حضور زوج های جوان در جلسات رایگان مشاوره در مراکز همکار با این معاونت به مناسبت این هفته است که به همت ورزش و جوانان برگزار می شود.

وی اذعان کرد: برگزاری نشست های تخصصی با مشاورین و برپایی جشنواره وصال شیرین با حضور زوج های جوان و افراد و نهادهای فعال در امر ازدواج از دیگر برنامه های کردستان در هفته ازدواج است.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان از برگزاری مراسم تجلیل از خادمان و خیرین ازدواج خبر داد و اعلام کرد: افتتاح دو مرکز مشاوره ازدواج رایگان که مجوز آنها از سوی معاونت امور جوانان این اداره کل اخذ شده است نیز در این ایام انجام خواهد شد.

آوج با اشاره به افتتاح یک مرکز همسان گزینی و رونمایی از مرکز و سامانه وصال شیرین بیان کرد: این اقدامات در راستای ازدواج آسان و ارزان انجام می شود.

وی اذعان کرد: یکی از ویژه برنامه های ما در این هفته برپایی جشن وصال خواهد بود که در حاشیه این مراسم از خیرین، خادمین و افراد و نهادهای فعال در امر ازدواج و همچنین زوج های موفق تجلیل خواهد شد و در راستای شناسایی زوج های موفق نیز از ظرفیت تمامی ادارات و نهادها و همچنین سازمان های دولتی و غیره دولتی استفاده خواهیم کرد.

این مقام مسوول اضافه کرد: رسانه ها همواره به عنوان تاثیرگذارترین قشر جامعه در فرهنگ سازی عوامل مختلف شناخته می شوند و در این هفته ما از ظرفیت رسانه ها به ویژه صدا و سیما در جهت تهیه و پخش برنامه های فرهنگی در راستای ترویج ازدواج آسان بهره خواهیم برد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تدوین ویژه برنامه های هفته ازدواج در کردستان – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تدوین ویژه برنامه های هفته ازدواج در کردستان – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.