تداوم خدمت رسانی سپاه به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

سخنگوی سپاه تاکید کرد

تداوم خدمت رسانی سپاه به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

سردار شریف از دستور فرمانده کل سپاه برای ادامه حضور یگان های امدادی و استانی سپاه برای امدادرسانی به مردم سیل زده تا زمان بازگشت به شرایط عادی خبر داد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری سی تی مگ، سردار «رمضان شریف» سخنگو و مسیول روابط عمومی کل سپاه از ارزیابی وضعیت امدادرسانی به مردم سیل زده در استان های جنوب شرقی کشور به ویژه سیستان و بلوچستان و دستور سرلشکر «حسین سلامی» برای ادامه حضور یگان های امدادی و استانی سپاه در منطقه تا بازگشت شرایط عادی زندگی مردم خبر داد.

وی افزود: از همان هنگام وقوع سیل تا به امروز سپاه در استان های تحت تاثیر بارش ها و سیل اخیر با گسیل امکانات و ظرفیت های مورد نیاز مانند ماشین آلات برای بازگشایی جاده ها و راه های روستایی، بالگرد برای تسهیل عملیات امداد و نجات و انتقال محموله های غذایی و دارویی و نقل و انتقال نیرو های امدادگر، اعزام تیم های پزشکی و درمانی به خدمت رسانی مردم و همراهی با سایر سازمان ها و نیرو های امدادی به طور شبانه روزی مشغول بوده است.

سخنگوی سپاه با اشاره به اینکه عمده نیاز های امدادی و خدمت رسانی هم اکنون در استان سیستان و بلوچستان متمرکز و ادامه دارد تاکید کرد: وضعیت در استان های هرمزگان و کرمان به حالت عادی بازگشته است و کمک به سیل زدگان در استان سیستان و بلوچستان با سرعت و هم افزایی دستگاه ها و همچنین حضور میدانی نیرو های مردمی ادامه دارد و با تاکید فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یگان های سپاه امکانات، تجهیزات و نیرو های خود از جمله سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان، قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در جنوب شرق کشور را همچنان در خدمت به مردم سیل زده و تامین شرایط جاری و معمول زندگی آنان فعال حفظ خواهند کرد.

سردار شریف در پایان اظهار امیدواری کرد: به فضل الهی با توجه به هماهنگی، همکاری، هم افزایی و همت دستگاه های اجرایی و امدادی و نیرو های جهادی به ویژه مشارکت نیرو های مردمی به زودی از این شرایط عبور کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تداوم خدمت رسانی سپاه به سیل زدگان سیستان و بلوچستان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تداوم خدمت رسانی سپاه به سیل زدگان سیستان و بلوچستان"، کلیک کنید.