تاسیس 21 انجمن علمی دانشجویی در گروه های مختلف دانشگاه آزاد

تاسیس 21 انجمن علمی دانشجویی در گروه های مختلف دانشگاه آزاد

رییس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در بیست و دومین جلسه کمیسیون مرکزی انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با درخواست تاسیس انجمن علمی بازآفرینی شهری و تربیت بدنی موافقت شد.

به گزارش خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری سی تی مگ، بیست و دومین جلسه کمیسیون مرکزی انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست حامد حسن پور، رییس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و با حضور نمایندگان معاونت های علوم مهندسی و کشاورزی، علوم پزشکی، علوم تربیتی و مهارتی و دیگر اعضای کمیسیون برگزار شد.

رییس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان گفت: این جلسه با دستور کار بررسی درخواست تاسیس 21 انجمن علمی دانشجویی در گروه های علوم انسانی، علوم پایه، علوم پزشکی، فنی و مهندسی و علوم تربیتی و مهارتی برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسه با درخواست تاسیس انجمن علمی بازآفرینی شهری و تربیت بدنی در واحد اسلامشهر، مهدویت در واحد اصفهان (خوراسگان)، زیست شناسی در واحد بابل، سیل و بازسازی در واحد خرم آباد، شیمی کاربردی در واحد رفسنجان، میکروبیولوژی در واحد ساوه، علوم تربیتی و مهندسی کامپیوتر در واحد شهرضا، علوم سیاسی در واحد علوم و تحقیقات تهران، روان شناسی در واحد قروه، علوم پایه در واحد قزوین، علوم شناختی، علوم ورزشی و حسابداری در واحد نجف آباد، مهندسی صنایع در واحد همدان، مامایی در واحد بیرجند، تکنولوژی اتاق عمل و هوشبری در واحد علوم پزشکی تبریز و مهندسی معماری و عمران و مهندسی برق و کامپیوتر در واحد آستارا موافقت شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاسیس 21 انجمن علمی دانشجویی در گروه های مختلف دانشگاه آزاد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاسیس 21 انجمن علمی دانشجویی در گروه های مختلف دانشگاه آزاد"، کلیک کنید.