بیانیه جامعه ورزش و جوانان برای حضور باشکوه در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری

بیانیه جامعه ورزش و جوانان برای حضور باشکوه در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری

جامعه ورزش و جوانان از عموم مردم به‌ویژه ورزشکاران و جوانان برای حضور در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

به گزارش سی تی مگ، جامعه ورزش و جوانان از مردم به‌ویژه ورزشکاران و جوانان برای حضور در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری دعوت به عمل آورد.

بیانیه‌ی دعوت وزارت ورزش و جوانان، کمیته‌های ملی المپیک و پارالمپیک و سازمان بسیج ورزشکاران به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اکنون فرازی دیگر از تاریخ باشکوه انقلاب اسلامی را در پانزدهمین روز تیرماه ۱۴۰۳ در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو داریم و شکی نیست بصیرت ملی، غیرت دینی و وحدت همگانی در مردم ایران متجلی شده و با مشارکت گسترده پای صندوق‌های رای، اعتماد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اثبات می‌رسانند تا مردم‌سالاری دینی در قالب این آزمون مهم، شفاف‌تر از همیشه، بروز و ظهور یابد.

جامعه ورزش و جوانان ایران اسلامی در استمرار همراهی‌های گذشته با اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی، با شور و شعار وصف‌ناپذیر، زمینه‌ی حماسه‌ای ماندگار را به‌وجود می‌آورند تا پیروزی ملت ایران بار دیگر به ارمغان آید.

وزارت ورزش و جوانان، کمیته‌های ملی المپیک و پارالمپیک و سازمان بسیج ورزشکاران، از ورزشکاران، قهرمانان، مربیان، مدیران، پیشکسوتان، داوران و هواداران ورزش دعوت بعمل می‌آورد در استمرار حضور عزتمندانه‌ی مردم در دوره‌های گذشته انتخابات، در برهه‌ی با اهمیت کنونی نیز حضور باشکوهی در انتخابات داشته باشند و به تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در مشارکت گسترده جامه‌ی عمل بپوشانند.

وعده‌ی ما: جمعه ١۵ تیر ١۴٠٣ از ساعت ٩ تا ١٢ در مجموعه ورزشی شهید شیرودی شعبه اختصاصی جامعه ورزش و جوانان استان تهران و دیگر شعب اختصاصی در سراسر کشور

پایان خبر سی تی مگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانیه جامعه ورزش و جوانان برای حضور باشکوه در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانیه جامعه ورزش و جوانان برای حضور باشکوه در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری"، کلیک کنید.