بهره برداری از تقاطع بزرگراه شهید سلیمانی به غرب بزرگراه شهید یاسینی تا 3ماه آینده

بهره برداری از تقاطع بزرگراه شهید سلیمانی به غرب بزرگراه شهید یاسینی تا 3ماه آینده

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از آغاز عملیات اجرایی یک مسیر دسترسی راهگشا در پهنه شرقی پایتخت خبر داد و گفت: دسترسی بزرگراه شهید یاسینی غرب از بزرگراه شهید سلیمانی تا پایان تابستان تامین می شود.

به گزارش سی تی مگ، مهدی صداقتی درباره پروژه اصلاح تقاطع بزرگراه شهید سلیمانی (رسالت) گفت: منتهی الیه بزرگراه شهید سلیمانی در محدوده خیابان دماوند و تهرانپارس به شرق بزرگراه شهید یاسینی می پیوندد. با این وجود، شهروندان در وضع موجود برای دسترسی به غرب بزرگراه شهید یاسینی باید با پیمایش مسیر در شرق این بزرگراه، از طریق لوپ های تقاطع بزرگراه شهید زین الدین به سمت غرب بزرگراه شهید یاسینی تغییر مسیر دهند؛ امری که بالغ بر 10 کیلومتر پیمایش اضافی را به شهروندان تحمیل می کند.

وی افزود: بر همین اساس و در راستای تکمیل گردش های ترافیکی در تقاطعات بزرگراهی شهر تهران، اجرای یک مسیر دسترسی در تقاطع بزرگراه شهید سلیمانی با بزرگراه شهید یاسینی در قالب راست گرد شمال به غرب در دستور کار قرار گرفته و عملیات احداث آن از فروردین امسال و متعاقب رفع معارض ملکی آغاز شد.

مدیر عامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، در تشریح مشخصات فنی این پروژه گفت: این راستگرد از کنار پل بزرگراه شهید سلیمانی در سطح یک آغاز شده و به غرب بزرگراه شهید یاسینی در سطح صفر می رسد. طول این مسیر دسترسی 363 متر با عرض 6 متر شامل یک خط عبوری و یک پیاده رو است و به صورت دیوار مسلح اجرا می شود.

بنابر اعلام سایت شهر، وی از پی کنی، آرماتوربندی و قالب بندی فونداسیون و آرماتوربندی و بتن ریزی دیواره ها به عنوان مهمترین اقدامات انجام شده به منظور احداث مسیر دسترسی شمال به غرب تقاطع سلیمانی- یاسینی یاد و اضافه کرد: پیشرفت عملیات اجرایی پروژه به مرز 25 درصد رسیده و پیش بینی می شود تا پایان تابستان امسال آماده بهره برداری شود.

پایان خبر سی تی مگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهره برداری از تقاطع بزرگراه شهید سلیمانی به غرب بزرگراه شهید یاسینی تا 3ماه آینده" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهره برداری از تقاطع بزرگراه شهید سلیمانی به غرب بزرگراه شهید یاسینی تا 3ماه آینده"، کلیک کنید.