بن کتاب دانشجویان و طلاب چقدر است؟

بن کتاب دانشجویان و طلاب چقدر است؟

مدیر کمیته اداری و مالی نمایشگاه اعلام کرد: سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب700هزار تومان است و از سه روز قبل از آغاز نمایشگاه (16 اردیبهشت ماه 1403) به اعضای هییت علمی، دانشجویان و طلاب سراسر کشور  تخصیص داده می شود.

به گزارش سی تی مگ، محمد خلح، مدیر کمیته اداری و مالی گفت: معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور، اقدام به توزیع یارانه اعتباری خرید سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برای اعضای هییت علمی، دانشجویان و طلاب سراسر کشور می کند. 

 بر اساس خبر ستاد خبری نمایشگاه کتاب، او با اشاره به سقف یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه دانشجویان، طلاب و اعضای هییت علمی گفت: سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب700هزار تومان است که از این مقدار420هزار تومان سهم مشارکت دانشجویان و طلاب بوده و 280هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. همچنین سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای اعضای هییت علمی 800هزار تومان است که از این مقدار  معادل 400هزار تومان سهم عضو هییت علمی و 400هزار تومان نیز برعهده معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود.

مدیر کمیته اداری و مالی ادامه داد: یارانه اعتباری خرید کتاب(بُن کتاب) صرفا در بخش مجازی سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قابل استفاده است و به صورت «اعتبار خرید» به کد ملی متقاضیان اختصاص پیدا می کند. برای دریافت این یارانه در هنگام درخواست نیازی به واریز وجه نیست و یارانه اختصاصی در زمان خرید کتاب محاسبه و کسر خواهد شد. 

محمد خلج در پایان گفت: اعضای هییت علمی، دانشجویان و طلاب سراسر کشور درصورتی که اطلاعاتشان از سوی مراکز ذیربط (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه های غیرانتفاعی، مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور و …) به ستاد نمایشگاه ارسال شده باشد، می توانند سه روز قبل از آغاز سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران (از 16اردیبهشت ماه 1403) به نشانی اینترنتی ketab.ir مراجعه کنند و پس از ثبت نام/ورود به سامانه نمایشگاه مجازی کتاب در قسمت پروفایل، درخواست خود را برای دریافت یارانه اعتباری ثبت کنند.

سی وپنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «بخوانیم و بسازیم» از 19 تا 29 اردیبهشت (1403) در محل مصلی امام خمینی(ره) به شکل حضوری و در سامانه ketab.ir به صورت مجازی برگزار می شود.

 پایان خبر سی تی مگ 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بن کتاب دانشجویان و طلاب چقدر است؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بن کتاب دانشجویان و طلاب چقدر است؟"، کلیک کنید.