بسیاری از مشکلات روحی، روانی و رفتاری با «نماز» حل می شود

بسیاری از مشکلات روحی، روانی و رفتاری با «نماز» حل می شود

معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندان ها ترویج نماز در میان زندانیان و مراکز اصلاحی وتربیتی را اولویت جدی برنامه های فرهنگی دانست و گفت: معتقدم بسیاری از مشکلات روحی، روانی و رفتاری با نماز حل می شود برهمین اساس هم در ترویج نماز و مفاهیم آن در زندان ها همواره فعال خواهیم بود.

به گزارش سی تی مگ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، نشست «ستاد اقامه نماز» سازمان زندان ها امروز، 8 اردیبهشت ماه با حضور معاونین و جمعی از مدیران ستادی برگزار شد.

در این جلسه ابراهیمی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان با بیان اینکه امروز شاهد اقدامات مثبت در حوزه ترویج نماز در زندان های کشور هستیم، گفت: هر اقدامی در حوزه نماز باید به تحول گرایی درونی انسان ختم شود تا شاهد افزایش حسنات و امر به معروف باشیم. بنابراین کار در این حوزه را باید فراتر از دستورالعمل ها دانست و با تعهد به سمت اجرای آن رفت.

وی تاکید کرد: درحوزه زندان ها اجرای برنامه های فرهنگی باید در امتداد و جزیی از نماز باشد تا اصلاح، تربیت و بازاجتماعی شدن زندانی محقق شود. اقدامات حول ترویج نماز در زندان ها قابل تقدیر است و همچنان هم باید تقویت شود.

همچنین ضیایی فرد معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندان ها نیز ترویج نماز در میان زندانیان و مراکز اصلاحی وتربیتی را اولویت جدی برنامه های فرهنگی دانست و افزود: معتقدم بسیاری از مشکلات روحی، روانی و رفتاری با نماز حل می شود برهمین اساس هم در ترویج نماز و مفاهیم آن در زندان ها همواره فعال خواهیم بود.

در این جلسه موضوعات و مصوبات برنامه های فرهنگی با محوریت نماز برای اجرا در سطح ادارات و زندان های سراسر کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

پایان خبر سی تی مگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بسیاری از مشکلات روحی، روانی و رفتاری با «نماز» حل می شود" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بسیاری از مشکلات روحی، روانی و رفتاری با «نماز» حل می شود"، کلیک کنید.