برگزاری رویداد «گفتاورد ملی نخبگان» در کهگیلویه و بویراحمد – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

برگزاری رویداد «گفتاورد ملی نخبگان» در کهگیلویه و بویراحمد - خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سی تی مگ، حمدالله اکوانی ظهر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: جهت بهتر پیش بردن فرآیند اجرایی در این رویداد، کشور به هشت پهنه تقسیم شده که استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان استان میزبان پهنه جنوب غربی کشور با نام «پهنه خلیج فارس» انتخاب شده است.

وی بیان داشت: در مرحله اول، ایده های شرکت کنندگان در پنج محور اصلی دریافت شده و در مرحله دوم، محتواهای ارسالی که توسط فرد یا یک تیم آماده می شود پس از یک ارزیابی اولیه، در قالب یک پوستر در نمایشگاهی به همین منظور به نمایش در خواهد آمد.

اکوانی تصریح کرد: این نمایشگاه ها در استان های میزبان هر هشت پهنه کشور برگزار خواهد شد و فرصتی برای انتخاب آثار برگزیده است.

وی افزود: برای هر موضوع هشت اثر در این مرحله برگزیده شده و در مرحله سوم، هشت اثر یا هشت نفر برگزیده باید تیم خود را با کمک افراد سایر تیم های حذف شده تکمیل کنند و سپس با اتصال به یک مربی، برای مرحله رقابتی آماده خواهند شد.

اکوانی اظهار داشت: سه مرحله رقابت برای تعیین تیم برنده وجود دارد که فاصله زمانی هر رقابت با مرحله بعدی، 40 روز است و در مرحله چهارم، برای عمق بخشی به محتواهای دریافتی و همچنین برای اینکه ضمانت اجرایی پیدا کنند، ارزیابی و داوری ها با حضور مدیران اجرایی و اندیشمندان خبره هر موضوع انجام خواهد شد.

وی افزود: چهار داور در این بخش حضور دارند که دو داور محتوای علمی و دو داور الزامات اجرایی و قابلیت پیاده سازی را مورد سنجش و ارزیابی قرار خواهند داد و داور پنجم که مخاطبین متخصص آن حوزه رقابتی بوده و گروه های تحلیل گر نیز برای کمک به داورها و تیم ها، در این بخش برای نقش آفرینی حضور خواهند داشت.

رییس بنیاد نخبگان استان با بیان اینکه 28 خرداد 1403 فرصت ارایه ایده ها است، گفت: نخبگان، اساتید، دانشجویان، آموزگاران و علاقه مندان به شرکت در این رویداد بزرگ، با مراجعه به سامانه «debate.bmn.ir» ثبت نام و شرکت کنند.

وی افزود: برگزیدگان مرحله نیمه نهایی به بعد، عضو خانه نخبگان خواهند شد و برگزیدگان رقابت نهایی علاوه بر جایزه نقدی 10 میلیارد ریالی، 10 میلیارد ریال اعتبار در راستای عملیاتی کردن راهکارهای منتخب دریافت می کنند.

اکوانی با بیان اینکه این رویداد رقابتی، با هدف تعامل نخبگان، مدیران و مردم برگزار خواهد شد، گفت: مخاطبین این رویداد، تمامی آحاد جامعه هستند به نحوی که راه حلی برای چالش های کشور ارایه کنند و در مرحله اول، شرکت کنندگان می توانند ایده های خود را در پنج محور اصلی شامل حوزه های «مالی و ارزی»، «منابع طبیعی»، «امنیت غذایی»، «نظام سلامت» و «حکمرانی هوشمند» ارایه کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری رویداد «گفتاورد ملی نخبگان» در کهگیلویه و بویراحمد – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری رویداد «گفتاورد ملی نخبگان» در کهگیلویه و بویراحمد – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.