برای تأمین «امنیت» و «سلامت» انتخابات به مردم پایتخت قول می‌دهم – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

برای تأمین «امنیت» و «سلامت» انتخابات به مردم پایتخت قول می‌دهم - خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سی تی مگ، علیرضا فخاری صبح یکشنبه در حاشیه آئین افتتاح طرح توسعه خطوط تولید پروفیل فولادی که با حضور ویدئو کنفرانسی محمد مخبر، سرپرست دولت سیزدهم انجام شد، در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت و روند انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: تمام ابزار و تجهیزات لازم برای برگزاری انتخابات در شعب اخذ رأی فراهم شده است.

استاندار تهران از استقرار ۶ هزار و ۶۹۴ شعبه اخذ رأی برای برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان تهران خبر داد و افزود: از این تعداد اعلامی، ۴۹۲ شعبه به صورت سیار آرای مردم را جمع آوری خواهد کرد.

فخاری با بیان اینکه برای اجرا و پشتیبانی این دوره از انتخابات ریاست جمهوری ۱۵۰ هزار نفر فعال خواهند بود گفت: با تمام توان چهار اصل راهبردی «امنیت»، «سلامت» «رقابت» و «مشارکت» را در برگزاری این انتخابات محقق خواهیم کرد.

وی عنوان کرد: با عنایت و توجه مردم، بخش «مشارکت» و عزت بخشی و احترام متقابل برای ایجاد یک فضای امن توأم با ایمنی توسط داوطلبان بخش «رقابت» تأمین می‌شود.

استاندار تهران اظهار کرد: قول می‌دهیم برای تأمین امنیت در انجام این مسابقه بزرگ سیاسی همه تلاشمان را انجام و با اطمینان اعلام می‌کنیم که فضای لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور توأم با امنیت و سلامت فراهم است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برای تأمین «امنیت» و «سلامت» انتخابات به مردم پایتخت قول می‌دهم – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برای تأمین «امنیت» و «سلامت» انتخابات به مردم پایتخت قول می‌دهم – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.