باید برای تامین مالی، از بانک ها گذر کنیم

باید برای تامین مالی، از بانک ها گذر کنیم

سی تی مگ/کرمان استاندار کرمان با تاکید بر اینکه گذر از منابع بانکی برای تامین مالی، فصل مهمی است و باید به سرعت به آن سمت برویم، گفت: ذهن ما باید ذهن توسعه ای شود و همایش کرمان آیدکس فرصت خوبی برای آینده مدیریت هاست.

محمدمهدی فداکار 22 اردیبهشت ماه در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان کرمان اظهار کرد: همایش فرصت های سرمایه گذاری استان «کرمان آیدکس» به صورت دوسالانه توسط اتاق بازرگانی و با همکاری سایر مجموعه ها برگزار می شود و افراد ذی نفع در توسعه، شرکت ها، سرمایه گذاران و مدیران کشوری در پنل های تخصصی این همایش شرکت می کنند لذا حضور مدیران استان در پنل ها ضروری است.

وی با تاکید بر اینکه گذر از منابع بانکی برای تامین مالی، فصل مهمی است و باید به سرعت به آن سمت برویم، تصریح کرد: ذهن ما باید ذهن توسعه ای شود و همایش کرمان آیدکس فرصت خوبی برای آینده مدیریت هاست.

فداکار با اشاره به کمبود هتل در استان کرمان گفت: دو مجموعه برای ساخت هتل پنج ستاره در استان کرمان پای کار هستند، اما زمین ندارند و ماه هاست به دنبال زمین برای آنها هستیم.

استاندار کرمان تصریح کرد: برای اینکه اقتصاد استان فعال شود، باید هتل و زیرساخت های حمل و نقل از جمله پروازهای مورد نیاز را داشته باشیم.

وی در ادامه سخنانش اظهار کرد: کرمان استانی معدن پایه است و اشتغال بخش خدمات در آن ضعیف است و هتل های بزرگ می توانند به افزایش اشتغال در بخش خدمات کمک کنند.

وی با اشاره به گزارش ارایه شده در این جلسه، خواستار رصد اعتبارات مانده در دستگاه های اجرایی شد و افزود: دستگاه ها باید علت ماندن اعتبارات را مشخص کنند.

استاندار کرمان با اشاره به ابلاغ قانون تامین مالی تولید و زیرساخت ها گفت: این قانون یک قانون مترقی است و هر آنچه آرزو داشتیم برای تامین مالی در قانون باشد در این قانون وجود دارد و ظرفیت های خوبی برای تامین مالی ایجاد کرده و از ابزارهای نوین مالی نام برده است.

وی با اشاره به جابه جایی مواد معدنی از جاده های استان کرمان تصریح کرد: بیش از 50 درصد معادن کشور در کرمان قرار دارد که آسیب های زیادی به راه های استان وارد می کنند.

پایان خبر سی تی مگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باید برای تامین مالی، از بانک ها گذر کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باید برای تامین مالی، از بانک ها گذر کنیم"، کلیک کنید.