باند سارقان طلاجات در رودسر متلاشی شد

باند سارقان طلاجات در رودسر متلاشی شد

آفتاب نیوز :

سرهنگ سید جلال الدین جوانمردی در جمع خبرنگاران در ستاد فرماندهی با تاکید بر تلاش های شبانه روزی ماموران انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرایم به توجه و رعایت مردم به هشدار ها و توصیه های پلیس در خصوص پیشگیری از سرقت اشاره کرد و اظهار کرد: برای دستیابی به امنیت اجتماعی مطلوب در جامعه، جدی گرفتن مشارکت مردمی بسیار مهم است.

وی با اشاره به گزارش های اعلام شده به پلیس 110 درخصوص سرقت توسط 2 زن در قالب مامور آمار در روستای لاتک بخش رحیم آباد شهرستان رودسر گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان، با انجام تحقیقات و بررسی سرنخ های به دست آمده، یک متهم مرد 38 ساله را شناسایی و با هماهنگی قضایی وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر با بیان اینکه متهم در تحقیقات فنی پلیس، ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی شد، افزود: متهم با توجه به قراین و مستندات موجود سرانجام اعتراف کرد و به برنامه ریزی برای انجام سرقت با یک مرد و 2 زن دیگر اعتراف کرد.

جوانمردی با اشاره به همکاری و هماهنگی مقامات قضایی شهرستان های رودسر و لاهیجان در شناسایی و دستگیری متهمان بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی رودسر در عملیات های ضربتی مجزا 2 سارق زن 33 و 37 ساله و یک همدست مرد 26 ساله متهم را دستگیر کردند.

وی به دستگیری مالخر 51 ساله این پرونده در شهرستان لاهیجان و کشف اموال سرقتی فروخته شده اشاره کرد و گفتداشت: کلیه متهمان به بزه انتسابی خود مبنی بر تشکیل باند سرقت و برنامه ریزی مدون در خصوص انجام این جرم اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر با بیان اینکه خودروی 206 و تاکسی سمند متهمان که برای ارتکاب سرقت استفاده شده بود توقیف شد، افزود: پس از بازسازی صحنه جرم متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراجل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باند سارقان طلاجات در رودسر متلاشی شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باند سارقان طلاجات در رودسر متلاشی شد"، کلیک کنید.