باشگاه گل گهر: سعی کردیم در آزمون شرافت بازنده نباشیم – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

باشگاه گل گهر: سعی کردیم در آزمون شرافت بازنده نباشیم - خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری سی تی مگ، باشگاه گل گهر در خصوص دیدار با استقلال تهران در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال که با شکست یک بر صفر این تیم همراه بود بیانیه ای را علیه آنچه که وقت تلف کردن سید حسین حسینی دروازه بان تیم استقلال عنوان کرده، منتشر کرد که در ادامه آن را می خوانید:

این یک بیانیه نیست. صحنه ای هم که از مصدومیت عجیب دروازه بان استقلال و البته تیم ملی می بینید، آن قدر غیرحرفه ای بودن آن عیان است که نیاز به توضیحات مفصل نداشته باشد. این چند جمله فقط شرح حالی است از وضعیت این روزهای فوتبال ما…

دروازه بان تیمی که داعیه قهرمانی دارد، درست در لحظاتی که گل گهر توپ و زمین را در اختیار داشت، به شکلی فان و ناشیانه خود را به زمین می اندازد و چنان تمارض می کند و از شدت درد به خود می پیچد که گویی برای مدت ها باید با یک مصدومیت طولانی مدت دست و پنجه نرم کند و خانه نشین شود.

اما بعد از اینکه بیش از 6 دقیقه از زمان بازی را تلف می کند و مسابقه را از جریان می اندازد به یکباره بلند می شود و بدون هیچ مشکلی به مسابقه ادامه می دهد. داور هم به راحتی از کنار این صحنه می گذرد و اجازه می دهد بازیکنان تیم استقلال روند وقت کشی را با الگو گرفتن از دروازه بان خود ادامه دهند. سال ها به برخی تیم های عربی بابت وقت کشی کنایه می زدیم، اما حالا با صحنه ای روبرو شدیم که نظیر آن را در فوتبال محلات هم نمی توان پیدا کرد.

تیم فوتبال گل گهر دیروز با ترکیبی که چند بازیکن جوان در آن حضور داشتند و چند بازیکن اصلی تیم به علت مصدومیت قادر به همراهی تیم نبودند، سعی کرد در آزمون شرافت بازنده نباشد، و با تمام توان، تنها برای اعتبار نام خود و هوادارانش بجنگد و مثل همیشه در زمین مسابقه به دنبال کسب امتیاز باشد. کما اینکه در بسیاری از دقایق مسابقه، تیم استقلال را مجبور کرد که با هواداران بی شمارش و در ورزشگاه خانگی به دفاع و وقت کشی روی آورد.

بابت نتیجه حاصل شده از هواداران خود عذرخواهی می کنیم، اما هر فوتبالیست منصفی بابت این صحنه عجیب به حال فوتبالمان تاسف خواهد خورد. پیش از مسابقه با مصاحبه های سفارشی به داوری فشار می آورند و در مسابقه هم سکانس هایی این چنینی خلق می کنند و این وسط لیگی که باید به پیشرفت فوتبال ملی کمک کند، هر روز بیش از دیروز اعتبار خود را از دست می دهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باشگاه گل گهر: سعی کردیم در آزمون شرافت بازنده نباشیم – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باشگاه گل گهر: سعی کردیم در آزمون شرافت بازنده نباشیم – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.