بازی تراکتور و استقلال فوتبال نبود

بازی تراکتور و استقلال فوتبال نبود

آفتاب نیوز :

علی ابراهیمیان در ارزیابی فنی از عملکرد تراکتور مقابل استقلال اظهار کرد: می دانستیم استقلال تماشاگر پسند بازی نمی کند و نتیجه گراست. برداشت من این است که تراکتور هم مثل استقلال بازی کرد. نیمه اول، فوتبال ندیدیم و جنگ بود و هر 2 تیم بازی را می خواباندند. تا دقیقه 75 نیمه دوم هم همان شرایط وجود داشت و استقلال کم و بیش حمله می کرد.

وی ادامه داد: بلانکو خیلی خطرناک است و خط حمله استقلال، دفاع تراکتور را اذیت کرد. بعد از تعویض ها وضعیت تراکتور بهتر شد و 3-2 بار حمله کرد. چند موقعیت به دلیل عدم تمرکز امیرحسین حسین زاده از دست رفت و شاید اگر بازیکن دیگری بود، گل می زد. در بازی های بزرگ نیم موقعیت ها را باید گل کرد و این بازی از آن دسته بازی ها بود که با یک اشتباه تیم تنبیه می شد.

او ادامه داد: خط دفاع تراکتور در این بازی خوب کار کرد. استقلال اشتباه کرد اما تراکتور نتوانست استفاده کند. استقلال صدرنشین بود و تراکتور هم برای سهمیه می جنگید اما استرس بازی نگذاشت تراکتور راحت بازی کند و از اشتباهات حریف استفاده کند.

ابراهیمیان درباره ماندگاری حمید مطهری روی نیمکت تراکتور گفت: چون 6-5 بازی باقی مانده بود هر مربی قبول نمی کند که مسیولیت تراکتور را بر عهده بگیرد. تراکتور لیگ را از دست داده و تمرکزش روی جام حذفی است. سیاست باشگاه را نمی دانم، گل محمدی را مطرح کردند ولی فکر نکنم به این زودی گل محمدی بیاید و فکر می کنم با مطهری ادامه دهند.

کاپیتان پیشین تراکتور گفت: ظاهرا بازیکنان مطهری را دوست دارند و اگر بتواند رختکن را مدیریت کند، می تواند در این 5 بازی با حمایت هواداران موفق شود.او استقلال را خوب آنالیز کرده بود و جلوی توپ های بلند و ایستگاهی های این تیم را گرفته بود. دقیقه 80-70 به بعد عملکرد تراکتور بهتر شد.

او بیان کرد: مطهری شناخت خوبی نداشت و ترکیب خوبی قرار نداد که البته رفته رفته با بیشتر شدن شناختش نسبت به تیم، می تواند این بازی ها را رد کند ولی فکر نکنم گل محمدی به این زودی بیاید.

ابراهیمیان مطرح کرد: کل فوتبالم را مدیون هوادارن تراکتور هستم. ظاهرا بازیکنان تراکتور نمی دانستند در چه تیمی بازی می کنند و با فوت تلخ هوادار تراکتور به این موضوع پی بردند. عدم کسب نتیجه در 4-3 بازی اخیر باعث دل شکستگی هواداران شده است. این تیم متعلق به هواداران است و فکر کنم در صورت اینکه تراکتور در جام حذفی قهرمان شود هواداران با تیم آشتی می کنند.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازی تراکتور و استقلال فوتبال نبود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازی تراکتور و استقلال فوتبال نبود"، کلیک کنید.