بازنشستگان بخوانند/ بازنشستگان چطور وام 5 ساله بگیرند؟

بازنشستگان بخوانند/ بازنشستگان چطور وام 5 ساله بگیرند؟

به گزارش خبرگزاری سی تی مگ، «جعفر امیرآبادی زاده» با اشاره به امضای تفاهم نامه بین صندوق بازنشستگی کشوری و بانک صادرات ایران اظهار داشت: بر اساس مندرجات این تفاهم نامه، این بانک متعهد شده است تا بسته تسهیلاتی بازنشستگان و موظفین صندوق در سال 1403 را با رشد بیش از 140 درصدی نسبت به سال گذشته، با نرخ سود سالانه 4 درصد و افزایش اقساط بازپرداخت از 36 قسط به 60 قسط به بازنشستگان این صندوق ارایه کند.

امیرآبادی زاده افزود: بانک متعهد شده تا به اعطای انواع اعتبار با اولویت ابزار زنجیره تامین ازجمله کارت اعتباری رفاهی متصل به اوراق وام مبادرت نماید. همچنین خرید انواع خدمات و محصولات شرکت های طرف قرارداد، تامین مالی در قالب طرح نهضت ملی مسکن برای بازنشستگان و همچنین خدمت رسانی شرکت های زیرمجموعه بانک صادرات به بازنشستگان ازجمله مفاد این تفاهم نامه است.

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر اینکه خدمات رفاهی و معیشتی این صندوق همچنان ادامه خواهد داشت، یادآور شد: این تفاهم نامه هفته گذشته با بانک صادرات ایران منعقد شده تا در سال 1403 بتوانیم در راستای حمایت از معیشت بازنشستگان عزیز تسهیلات بهتری را ارایه کنیم.

هم اکنون بالغ بر یک میلیون و 700 هزار نفر تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری قرار دارند؛ دولت در بودجه امسال با هدف حمایت از صندوق های بازنشستگی بیش از 453 هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته است که 256.5 هزار میلیارد تومان آن به صندوق بازنشستگی کشوری اختصاص دارد.

همچنین در لایحه دولت 50 هزار میلیارد تومان کمک به متناسب سازی حقوق بازنشستگان سه صندوق کشوری لشکری و فولاد از محل مالیات بر ارزش افزوده در نظر گرفته شده است.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازنشستگان بخوانند/ بازنشستگان چطور وام 5 ساله بگیرند؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازنشستگان بخوانند/ بازنشستگان چطور وام 5 ساله بگیرند؟"، کلیک کنید.