این بار خبری از گارد افتخار برای پرسپولیس نیست

این بار خبری از گارد افتخار برای پرسپولیس نیست

آفتاب نیوز :

حدود یک سال قبل در تاریخ 4 خردادماه سال 1402 پرسپولیس و هوادار برای آخرین بار در ورزشگاه دستگردی اکباتان به مصاف هم رفتند.

آن مسابقه در مرحله نیمه نهایی جام حذفی برگزار می شد و حساسیت بسیار زیادی داشت.

قبل از آن مسابقه پرسپولیس با برتری چهار گل مقابل نساجی در قایمشهر برنده شده و به قهرمانی لیگ برتر رسیده بود و به عنوان قهرمان لیگ پا به بازی نیمه نهایی جام حذفی می گذاشت که یک دربی بدون تماشاگر بود.

درست مثل شرایط امسال، پرسپولیس بعد از بازی در قایمشهر مقابل نساجی به اکباتان آمده بود و مقابل هوادار بازی می کرد، اما شرایط تا حدودی فرق می کرد چرا که در فصل جاری این مسابقه در هفت بیست و هفتم لیگ برتر برگزار می شود و هنوز تکلیف قهرمان لیگ روشن نیست.

در این بازی و در اتفاقی جالب تیم هوادار با کاپیتانی مسعود شجاعی برای پرسپولیس تونل افتخار زد و بازیکنان تیم قهرمان لیگ از بین تونل سفیدپوشی متشکل از بازیکنان هوادار که برای پرسپولیسی ها دست می زدند وارد میدان شدند.

بعد از آن بازی هم که با برد سه بر یک پرسپولیس همراه شد بازیکنان تیم هوادار گفتند وظیفه شان بوده برای تیم قهرمان تونل بزنند در حالی که این حرکت در فوتبال ایران چندان مرسوم نیست و به ندرت اتفاق می افتد.

نکته جالب اینکه قبل از آن بازی هواداران پرسپولیس در مسیر قهرمانی لیگ و رقابتی که با استقلال داشتند اعضای تیم هوادار را به خاطر باخت سنگین مقابل استقلال به کم کاری متهم کرده بودند و دل خوشی از آن ها نداشتنند، اما تیم هوادار با این حرکت نشان داد زیبایی های فوتبال را بیشتر از زشتی هایش دوست دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این بار خبری از گارد افتخار برای پرسپولیس نیست" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این بار خبری از گارد افتخار برای پرسپولیس نیست"، کلیک کنید.