افسوس بزرگ آرتتا از فرصت سوزی ستاره آسیایی

افسوس بزرگ آرتتا از فرصت سوزی ستاره آسیایی

سرمربی آرسنال اعتراف کرد فرصتی که سون هیونگ مین برابر سیتی از دست داد حسرت زیاد او و خانواده اش را به دنبال داشت.

به گزارش سی تی مگ، دو تیم منچستر سیتی و تاتنهام در دیدار معوقه هفته سی و چهارم رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند. هواداران آرسنال بی صبرانه منتظر بودند که رقیب سنتی و دشمن دیرینه آنها تاتنهام در این بازی امتیاز از دست دهد تا تیم محبوب آنها در صدر جدول رده بندی باقی بماند.

این بازی آنگونه که توپچی ها می خواستند نشد چرا که در نهایت منچستر سیتی توانست با دو گل به پیروزی دست پیدا کند تا آرسنال یک هفته مانده به پایان لیگ جزیره صدر را از دست بدهد.

سیتی در حالی در این بازی حساس به پیروزی دست پیدا کرد که سون هیونگ مین در دقیقه 85 و در حالی که بازی یک بر صفر بود فرصت طلایی را از دست داد؛ ستاره کره ای با سنگربان سیتی تک به تک شد اما قدر این فرصت را ندانست و ضربه او را سنگربان سیتی به زیبایی مهار کرد.

میکل آرتتا اعتراف کرد که این فرصت سوزی کاپیتان تاتنهام حسرت و ناراحتی زیاد او را به دنبال داشت.

به نوشته اسپورت، سرمربی توپچی ها گفت: من و خانواده ام هنگامی که سون آن فرصت را از دست داد در حالی که دستانمان را از حسرت روی سرمان گذاشته بودیم در منزل می دویدیم.

منچسترسیتی در آخرین بازی خود در فصل جاری لیگ جزیره یکشنبه به مصاف وستهام می رود این در حالی است که آرسنال از اورتون پذیرایی می کند. آرسنال برای قهرمان شدن علاوه بر پیروزی باید منتظر از دست دادن امتیاز توسط سیتیزن ها باشد.

پایان خبر سی تی مگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افسوس بزرگ آرتتا از فرصت سوزی ستاره آسیایی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افسوس بزرگ آرتتا از فرصت سوزی ستاره آسیایی"، کلیک کنید.