افزایش 26 درصدی بارش در اردستان نسبت به سال آبی جاری – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

افزایش 26 درصدی بارش در اردستان نسبت به سال آبی جاری - خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سی تی مگ، سید محمدهادی احمدی طبا شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در روزهای گذشته، بارش باران بسیار خوب در شهرستان اردستان اتفاق افتاد و طبق آمار هواشناسی، میانگین بارش در سال آبی جاری، 147 میلی متر بوده که 26 درصد افزایش داشته است.

وی افزود: در میانگین بارش شهرستان اردستان، نسبت به بلند مدت با افزایش 35 درصدی مواجه بودیم و جلسه مدیریت بحران در خصوص پیشگیری از خسارات برگزار و دستگاه های مربوطه در این زمینه توجیه شدند.

فرماندار اردستان تصریح کرد: به دنبال بارش زیاد باران در نقاط مختلف شهرستان، برخی از معابر و جاده ها دچار سیلاب و آبگرفتگی شد که با حضور و رسیدگی مدیریت بحران مشکلات برطرف شده و مسیرهای اصلی جاده ها باز است.

احمدی طبا خاطرنشان کرد: دو نقطه از مسیرهای روستایی شهرستان اردستان در سیلاب قرار دارد که با همکاری دستگاه های مربوطه، این مسیرها نیز به زودی باز خواهد شد.

وی با بیان اینکه هنوز خسارت دقیق مشخص نیست، ادامه داد: خسارت های وارد شده در بخش راه و جاده ها حدود 40 میلیارد تومان، بخش کشاورزی 7 میلیارد تومان و ساختمان ها حدود 5 میلیارد تومان بوده است.

فرماندار اردستان با بیان اینکه در مجموع حدود 52 میلیارد تومان خسارت وارد شده، اضافه کرد: در این چند روز تمام دستگاه های شهرستان در آماده باش کامل بودند و باز هم اگر هشدار هواشناسی اعلام شود، آماده باش کامل خواهیم داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش 26 درصدی بارش در اردستان نسبت به سال آبی جاری – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش 26 درصدی بارش در اردستان نسبت به سال آبی جاری – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.