افتتاح ۱۱ پروژه فرهنگی، هنری، ورزشی و سیاحتی توسط بنیاد شهید – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

افتتاح ۱۱ پروژه فرهنگی، هنری، ورزشی و سیاحتی توسط بنیاد شهید - خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سی تی مگ، امروز افتتاح ۱۱ پروژه فرهنگی، هنری، ورزشی و سیاحتی توسط بنیاد شهید با هدف هویت بخشی به هتل‌ها و مجتمع‌های اقامتی تحت پوشش سازمان فرهنگی، هنری، ورزشی و سیاحتی کوثر برگزار شد.

۶ کتابخانه مجهز هتلی و ۴ مرکز گردشگری سلامت از جمله افتتاحیه‌های امروز است.

میثم جعفری، مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری، ورزشی و سیاحتی کوثر در این مراسم گفت: امروز بخش‌های فرهنگی در همه هتل‌ها افتتاح و سال جاری در دو بخش خدمات را توسعه می‌دهیم که یکی اتوماسیونی شدن فرآیندها از طریق شاهد سیر و دیگری دسترسی راحت به هتل‌ها و مراکز اقامتی است.

وی افزود: سال گذشته بودجه برای سفر خانواده شهدا و ایثارگران ۱۰۰ میلیارد تومان بود که امسال ۵ برابر شده است. و در قالب سفرهای ۳ روزه خدمات ارائه می‌شود.

جعفری گفت: از شنبه خدمات آنلاین و برای هر نفر از اعضای خانواده شهدا ۳ میلیون تومان کیف پول شارژ و جانبازان بالای ۵۰ درصد و خانواده آنها هم نفری ۳ میلیون یارانه سفر در قالب خدمات مراکز اقامتی دریافت می‌کنند.

وی بیان داشت: این مرکز ۸ هتل را مالک است و ۵ مراکز اقامتی هم داریم که تا پایان سال به ۱۰ مورد می‌رسد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری، ورزشی و سیاحتی کوثر خاطر نشان کرد: سالانه حدود ۳۵۰ میلیارد تومان خدمات ورزشی و سیاحتی به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران ارائه می‌شود.

جعفری بیان داشت: همچنین در عتبات در خدمت این عزیزان هستیم که می‌توانند یا از طریق بنیاد استان یا تماس با شاهدان کوثر از ۱۰ میلیون تسهیلات قرض الحسنه استفاده و از تورهای ۷ روزه عتبات بهره مند شوند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افتتاح ۱۱ پروژه فرهنگی، هنری، ورزشی و سیاحتی توسط بنیاد شهید – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افتتاح ۱۱ پروژه فرهنگی، هنری، ورزشی و سیاحتی توسط بنیاد شهید – خبرگزاری سی تی مگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.