استقلال و پرسپولیس درباره داوری حرف نزنند

استقلال و پرسپولیس درباره داوری حرف نزنند

به گزارش خبرگزاری سی تی مگ؛ مارینوس اوزونیدیس، سرمربی تیم فوتبال گل گهر در نشست خبری پیش از بازی مقابل استقلال تهران گفت: بازی سختی داریم و این را می دانیم. ما مقابل تیمی بازی می کنیم که برای قهرمانی می جنگند ولی این را می دانیم که آنها تحت فشار قهرمانی هستند. برای همین مهم است که بازی را با فشار آغاز کنیم و بتوانیم یک نتیجه خوب بگیریم. البته در بازی آخر نتیجه ای که شایسته آن بودیم را به دست نیاوردیم. در بعضی از بازی ها بهتر از حریفان بودیم ولی متاسفانه نتیجه را از دست دادیم. مهم این است که در دو بازی باقی مانده بهتر عمل کنیم تا نتایج دلخواه را کسب کنیم چون باید در نیمه نهایی جام حذفی شرکت کنیم این مهم است که فصل را با نتایج خوب تمام کنیم.

به نقل از سی تی مگ سرمربی گل گهر در مورد تغییرات در خط دفاعی به دلیل مصدومیت ها گفت: ما نسبت به قبل مصدومان بیشتری داریم. متاسفانه ما خیلی در نیم فصل دوم مصدوم دادیم، به خاطر همین که نیم فصل دوم بازیکن بیشتری نگرفتیم، انتظار نداشتیم این اندازه مصدومیت داشته باشیم. این ماجرا ادامه داشته و منتظرم که ببینم شرایط سه، چهار بازیکن ما امروز چطور است. باید با خودشان و دکتر صحبت کنم که چه ریسکی خواهد داشت تا با مصدومیت بازی کنند. به غیر از بازی فردا باید در بازی بعدی و نیمه نهایی جام حذفی هم این کار را انجام بدهیم.

«نگران داوری بازی فردا نیستید؟» سرمربی گل گهر پاسخ داد: نه! برای اینکه خودم بازیکن و همینطور مربی تیم بزرگی بودم و می دانم شرایط چگونه است؛ شرایطی که شاید داور تحت فشار قرار بگیرد به خاطر دو رقیب است. مثلا تیم ها به خاطر مسایل داوری حرف می زنند اما به نظرم بهتر است که استقلال و پرسپولیس در مورد داوری حرف نزنند چون این دو تیم شرایط خاصی دارند. این خیلی عادی است و دیدید که VAR فقط در بازی های این دو تیم استفاده شد. طبیعی است چون این دو تیم برای قهرمانی می جنگند و یک اشتباه از سوی داور می تواند سرنوشت قهرمان را عوض کند. من دخالتی در مورد رویه بقیه تیم ها ندارم و فقط در مورد تیم خودم صحبت می کنم ولی صادقانه باید بگویم که هر دو تیم شایسته قهرمانی هستند.

او درباره اینکه آیا فصل بعد هم در گل گهر می ماند یا خیر؟ گفت: وقتی که به آخر فصل می رسیم و کمی هم نتایج دلخواه ما نبوده، تمرکز روی ادامه بازی ها می رود اما من قراردادم تا پایان امسال بوده است. نمی خواهم در این برهه ای که هستیم حرفی بزنم. الان تیم برای من اهمیت دارد که فصل را خوب تمام کنیم. باید دو بازی را تمام کنیم و سپس در این مورد حرف بزنیم.

«آیا برای تمدید قرارداد شرط قهرمانی در جام حذفی را مطرح کرده اند؟» اوزونیدیس در این مورد گفت: در مورد قراردادم نمی خواهم صحبت کنم چون یک چیز شخصی است.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقلال و پرسپولیس درباره داوری حرف نزنند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقلال و پرسپولیس درباره داوری حرف نزنند"، کلیک کنید.