آتش پرسپولیس به جان نفت در آبادان / صدر تا اطلاع ثانوی سرخ

آتش پرسپولیس به جان نفت در آبادان / صدر تا اطلاع ثانوی سرخ

هفته بیست و چهارم لیگ بیست و سوم.

آفتاب نیوز :

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و صنعت نفت آبادان از ساعت 19 شامگاه امروز در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد که با پیروزی سه بر صفر میهمان سرخپوش همراه بود.

دانیال اسماعیلی فر (7)، عیسی آل کثیر (66) و محمدحسین کنعانی زادگان (71 (برای پرسپولیس گلزنی کردند.

ترکیب ثابت با یک تلفات

پرسپولیس در این دیدار بار دیگر با ترکیب ثابت خود وارد زمین شد. امیررضا رفیعی، گیورگی گولسیانی (فرشاد فرجی – 46) محمدحسین کنعانی زادگان، دانیال اسماعیلی فر، عبدالکریم حسن، سروش رفیعی، مسعود ریگی، مهدی ترابی (سعید صادقی -84)، امید عالیشاه (وحید امیری -10) اوستون ارونوف محمد خدابنده لو – 77) و عیسی آل کثیر (ابوالفضل بابایی – 77) در بازی امروز به میدان رفتند.

مصدومیت عالیشاه در دقیقه 10 باعث تعویض زودهنگام او سد تا وحید امیری جایگزین او شود. آسیب دیدگی کاپیتان اول پرسپولیس طوری به نظر می رسد که او به دلیل کشیدگی عضله همسترینگ نمی تواند تیمش را در ادامه فصل همراهی کند.

همچنین ترکیب صنعت نفت آبادان نیز در این بازی اینگونه بود:

پیام پارسا، میثم تهیدست، عرفان قهرمانی، مصطفی ناییچ، امیرمحمد پناهی، فرشاد محمدی سی تی مگ (77- حسین سنگرگیر)، طالب ریکانی (بارانی -90)، مصطفی احمدی (77- حسین شنانی)، استیو بوباکر، یوسف کی شمس، علی یوسف (63- رضا امانی نژاد).

آتش پرسپولیس به جان نفت در آبادان/صدر تا اطلاع ثانوی سرخ

بازی منطقی با کمترین ریسک

پرسپولیس در ابتدای این مسابقه روی سانتر امید عالیشاه خیلی زود توانست با ضربه سر دانیال اسماعیلی فر به گل برتری برسد. پس از این گل نیز حمله های صنعت نفت با دفاع مستحکم خط دفاعی سرخپوشان همراه بود تا مهاجمان خارجی نفتی ها نتوانند هیچ موقعیت خطرناکی روی دروازه امیررضا رفیعی ایجاد کنند.

یک گل در نیمه اول باعث شد تا نفتی ها مقابل چشمان نگران هواداران خود بازی را در نیمه دوم کمی تهاجمی تر شروع کند، اما باز هم تجربه و بازی کم اشتباه پرسپولیس بود که صنعت نفت را اسیر خود کرد. پرسپولیس وقتی دفاع خسته و سردرگم نفت را دید دست از حمله کردن برنداشت تا در فاصله پنج دقیقه ای بتواند دو گل دیگر به ثمر رسانده و سه امتیاز این دیدار با اقتدار برای خود کند.

بردی که پرسپولیس را موقتا به صدر جدول رساند، ولی باعث شد تا صنعت نفت نفس های سقوط به لیگ یک را پشت گوش خود احساس کند.

شاگردان اوسمار ویه را با این برتری به امتیاز 52 رسیده و در صدر قرار گرفتند، ولی صنعت نفت با 16 امتیاز به قعر جدول چسبیده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش پرسپولیس به جان نفت در آبادان / صدر تا اطلاع ثانوی سرخ" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش پرسپولیس به جان نفت در آبادان / صدر تا اطلاع ثانوی سرخ"، کلیک کنید.